Katalog firm

Producent skarpet Megi

Megi to producent skarpetek, która cieszy się niezwykłym powodzenie. Trzydziestoletnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie linii produkcyjnej sprawiają, że Megi jest liderem w swojej dziedzinie. Produkty oferowane przez tą firmę są najwyższej jakości, o czym świadczy ogromna liczba stałych klientów.

Skarpetki na zamówienie

Wiele elementów odzieży może służyć jako gadżety reklamowe. Poza koszulkami, największą popularnością cieszą się skarpetki.
Takie skarpetki na zamówienie, tworzone z nadrukowanym logo promowanej firmy czy produktu, można znaleźć u Megi. Jest to rodzinna firma z Łodzi, która działa już od wielu lat. Produkuje skarpety, które charakteryzuje rzadkie połączenie wysokiej jakości z niskimi cenami. Dzięki temu zyskała ogromną popularność i ma długą listę stałych klientów, którzy nieustannie zamawiają nowe partie skarpet z hurtowni Megi.
Skarpetki na zamówienie tworzone przez Megi będą wykonane zgodnie z projektem jaki pozostawił klient. Dbałość o precyzję, a także dotrzymanie ustalonych terminów, to podstawa we współpracy z każdym klientem firmy Megi. Nie należy się zatem dziwić, że producent ten nie może narzekać na brak dobrych opinii. Przyjmuje zamówienia od klientów hurtowych i detalicznych, ale im większe zamówienie, tym więcej pieniędzy można na nim oszczędzić. Zatem korzystanie z oferty Megi jest dobre dla każdego.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867