Katalog firm

Optyk Grabowscy

Salony Optyk Grabowscy znajdują się w Radomiu. Działają w branży od wielu lat. Szeroka oferta obejmuje zarówno profesjonalne badania wzroku, jak i fachową pomoc w wyborze okularów i soczewek kontaktowych. Firma dysponuje bogatym asortymentem opraw znanych marek. Gwarantuje wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny.

Badanie wzroku

Dobry wzrok jest niezwykle ważny w życiu codziennym. Warto odpowiednio się o niego zatroszczyć. Umów się na wizytę do naszego salonu i sprawdź, czy Twoje oczy nie potrzebują pomocy. Oferujemy profesjonalne badanie wzroku. Okulista oceni stan oczu i w razie potrzeby udzieli wskazówek jak dalej postępować. Przyjdź i zrób badanie. Pierwszymi objawami pogorszenia się tego zmysłu wcale nie muszą być rozmazane litery! Nasz doświadczony okulista Radom wykona odpowiednią analizę wzroku za symboliczną złotówkę, jeżeli szkła zakupisz w naszym salonie.
Znajdziesz u nas okulary idealne dla Ciebie. Szkła wykonywane są z najlepszych materiałów. Okulary mogą niezwykle upiększyć twarz, jeżeli są dobrze wybrane, a to zapewniamy Ci w 100%.
Szkła noszą nie tylko dorośli, często ich posiadaczami są także dzieci. Przygotowaliśmy dla nich specjalną ofertę rozmaitych oprawek i szkieł. Są niezwykle wytrzymałe, co jest niezmiernie istotne podczas zabaw. Przyjdź i sprawdź naszą ofertę! Zadbaj o swoje oczy, bo codziennie pracują równie ciężko jak Ty.

Kontakt

Ulica: Al. Grzecznarowskiego 29/31

Kod: 26-610

Miejscowość: Radom

http://optyk-grabowscy.pl/

E-mail: kontakt@optyk-grabowscy.pl

Tel.: 483820632