Katalog firm

Yacht Czarter

Skoro planujesz nie tylko wynająć domek na Mazurach lecz również zdecydować się na czarter jachtów motorowych bez patentu, to bardzo dobrze iż trafiłeś na naszą właśnie ofertę. Oczywiście wraz z nami uda się nie tylko wynająć jacht ale także jak wspomniano powyżej znaleźć odpowiedni co do tego domek z niezbędnym w nim wyposażeniu.

Wynajem domków na Mazurach

Domek holenderski do wynajęcia w atrakcyjnej cenie - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wynajem domków Mazury - taka usługa cieszy się zawsze wielką popularnością. Dlatego, jeżeli chcecie znaleźć coś w naprawdę atrakcyjnej cenie, gdzie pomieścicie się z całą rodziną, to nasz domek holenderski jest do tego odpowiednim miejscem.
Zmieści się tu nawet osiem osób, które mają zapewnione wygodne i komfortowe warunki. Znajdują się tu trzy sypialnie oraz salon, gdzie będziecie mogli wspólnie spędzać czas. Nie możemy zapomnieć oczywiście o łazience z kabiną prysznicową. Dodatkowym atutem naszego wynajmu jest fakt, że domek położony jest zaraz przy plaży, nad pięknym jeziorem Bocznym.
Nie będzie Wam tu przeszkadzał żaden hałas, bowiem jest to prywatna plażą. Nasz domek możecie wynajmować od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Warto przyjechać na Mazury na wakacje, gdzie na pewno się zrelaksujecie i odpoczniecie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy opowiedzą Wam o szczegółach cenowych.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://czarterjachtowmotorowych.pl/

E-mail:

Tel.: 502-081-726