Katalog firm

Yacht Czarter

Skoro planujesz nie tylko wynająć domek na Mazurach lecz również zdecydować się na czarter jachtów motorowych bez patentu, to bardzo dobrze iż trafiłeś na naszą właśnie ofertę. Oczywiście wraz z nami uda się nie tylko wynająć jacht ale także jak wspomniano powyżej znaleźć odpowiedni co do tego domek z niezbędnym w nim wyposażeniu.

Czarter jachtów

Czy zdarzyło Wam się marzyć o morskiej żegludze? Chcieliście wziąć udział w jakimś rejsie, ale ze względu na brak patentu zostało Wam to uniemożliwione? Chcieliście spędzić wakacje na wodzie, gdzie nie ma tyle hałasu, gdzie można być w bliższym kontakcie z naturą? Jeżeli takie macie marzenia, to koniecznie musicie je zrealizować.
Stanie się tak za sprawą naszej ofert, którą jest czarter jachtów motorowych bez konieczności posiadania patentu, którą to znajdą Państwo na stronie http://czarterjachtowmotorowych.pl/. Już dzisiaj możecie wyruszyć na spokojne wody Jezior Mazurskich, gdzie czekają na Was piękne widoki, piękne wody. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie zarezerwować sobie odpowiedni jacht. W wybranym dniu zapraszamy do Wsi Bogaczewo, nad jezioro Boczne. Tutaj znajduje się nasza przystań i to właśnie stąd będziecie mieli idealną bazę wypadową na dalszą część Jezior.
Nasza obsługa przekaże Wam odpowiednia wiedzę, abyście sami mogli rozpocząć najpiękniejszy rejs swojego życia. Nasze jachty są odpowiednio wyposażone w najróżniejsze udogodnienia, abyście mogli ze spokojem żeglować po Mazurach.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://czarterjachtowmotorowych.pl/

E-mail:

Tel.: 502-081-726