Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar jest renomowaną firmą zajmująca się profesjonalnym wynajmem samochodów. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i osobami fizycznymi. Będziesz zadowolony z naszych usług zarówno w przypadku jednorazowej usługi jak i dłuższej umowy. Z pewnością jeżeli raz skorzystasz z naszych usług, to wrócisz jeszcze wielokrotnie.

Wypożyczalnia aut

Jeżeli ktoś chciałby wynająć auto w korzystnej cenie, to koniecznie powinien spojrzeć na ofertę ST Rentcar. Jest to wypożyczalnia aut Łodź, która w swojej ofercie posiada różne samochody osobowe i nie tylko. Samochód daje człowiekowi ogromną swobodę komunikacji. Nie trzeba być zależnym od autobusów, czy też od tramwajów.
Nikt nie będzie zastanawiał się, czy taksówka przyjedzie na czas. Wynajmowany samochód niesie ze sobą wiele korzyści, które należy wykorzystywać, jeżeli jest do tego okazja. Z oferty wypożyczalni aut mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy w celach turystycznych przyjeżdżają do Łodzi lub też są tu w podróży służbowej. Wypożyczalnia kieruje swoje usługi również do osób, którym potrzebne jest także auto zastępcze.
Z wynajmu długoterminowego korzysta w obecnych czasach wiele podmiotów gospodarczych, które to wiedzą, że wynajmowanie pojazdów jest o wiele korzystniejsze niż ich zakup na własność. W przypadku pytań doradcy z ST Rentcar chętnie udzielą wszystkim odpowiedzi.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800