Katalog firm

ST Rentcar

ST Rentcar jest renomowaną firmą zajmująca się profesjonalnym wynajmem samochodów. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i osobami fizycznymi. Będziesz zadowolony z naszych usług zarówno w przypadku jednorazowej usługi jak i dłuższej umowy. Z pewnością jeżeli raz skorzystasz z naszych usług, to wrócisz jeszcze wielokrotnie.

Laweta

Nasza firma prowadzi kompleksowe usługi dla kierowców. Oferujemy swoim klientów profesjonalną wypożyczalnię samochodów. Z naszej oferty można bez problemu skorzystać w każdym momencie, ponieważ zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.
Zajmujemy się nie tylko wypożyczaniem samochodów. Jeżeli jest Tobie potrzebna laweta Łódź, to również możesz liczyć na naszą pomoc. Wiemy doskonale, że w takiej sytuacji klientom zależy na czasie oraz jakości usługi. My jesteśmy w stanie spełnić wszystkie te oczekiwania.
Jeżeli potrzebujesz szybko lawety, to wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikiem naszej firmy. Jak najszybciej przyjedziemy po Twój samochód, a jeśli będziesz tylko chciał, to możemy również udostępnić Tobie auto zastępcze.
Przekonaj się, że na naszą firmę możesz liczyć w każdej sytuacji. Posiadamy nie tylko doświadczenie, ale również zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Wiemy, że czekanie na lawetę nie jest niczym przyjemnym, więc staramy się jak najszybciej dotrzeć do klienta.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800