Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Twój samochód odmówił posłuszeństwa na jednym z odcinków autostrady A1 lub A2? Więc skorzystaj z usług naszej pomocy drogowej, posiadamy odpowiednią lawetę, tym samym gwarantujemy niekiedy usunięcie usterki jeżeli jest to możliwe bezpośrednio na miejscu. Wraz z nami zadbasz o swój uszkodzony samochód a nawet niejednokrotnie dostarczymy go od razu do mechanika.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Zawsze zależy ci na tym, aby w przypadku awarii samochodu względnie uszkodzenia go w kontekście swoistego wypadku, otrzymać pełne wsparcie ze strony firmy która oferuje pomoc drogową w Łowiczu? Zatem nasza oferta jest skierowana do kogoś takiego jak ty, a przede wszystkim pragniemy aby pomoc drogowa w Łowiczu rzeczywiście pomogła ci nie tylko w holowaniu pojazdu, choć tym się również zajmujemy lecz gwarantujemy iż posiadamy szereg ciekawych rozwiązań.
Jako pomoc drogowa Łowicz już niejeden raz wymienialiśmy ogumienie bezpośrednio na miejscu gdzie klient złapał ewentualną gumę, dowoziliśmy paliwo a nawet naprawialiśmy samochodów bez potrzeby sprowadzania go na warsztat. Na naszym parkingu nie muszą się państwo martwić o bezpieczeństwo swojego auta, gdyż jest on strzeżony przez całą dobę, dodatkowo proponujemy naprawę samochodu przez doświadczonych mechaników.
Wystarczy zadzwonić do nas, byśmy w bardzo krótkim czasie dostali się bezpośrednio we wskazane miejsce.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail: http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

Jak podejść do zadania przyciemniania szyb w naszym samochodzie? W bardzo prosty i łatwy sposób, a mianowicie zjawić się w AMS Car Design gdzie taka usługa zostanie zrealizowana w profesjonalny oraz p...