Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Twój samochód odmówił posłuszeństwa na jednym z odcinków autostrady A1 lub A2? Więc skorzystaj z usług naszej pomocy drogowej, posiadamy odpowiednią lawetę, tym samym gwarantujemy niekiedy usunięcie usterki jeżeli jest to możliwe bezpośrednio na miejscu. Wraz z nami zadbasz o swój uszkodzony samochód a nawet niejednokrotnie dostarczymy go od razu do mechanika.

Pomoc drogowa w Łodzi

Nasza pomoc drogowa Łódź to gwarancja doświadczenia i jakości, powstanie działalności miało miejsce w 2005 roku. Niewątpliwie 13 lat na rynku to także dowód na zaufanie ze strony klientów (zresztą ich opinie zostały udostępnione na stronie internetowej firmy). Koniecznie trzeba także dodać, że siedzibą działalności jest Stryków, ale tak, jak już zostało na wstępie powiedziane, pomoc dotyczy całego województwa (nawet łódzkiego odcinka autostrady A1 i A2).
Jeśli chodzi o cele firmy, chodzi o bezpieczeństwo klientów oraz zapewnienie fachowego wsparcia w przypadku kolizji drogowej czy też awarii samochodu. Można też dodać, że kiedy potrzebna jest pomoc drogowa, pracownicy zawsze starają się być na miejscu tak szybko, jak to tylko możliwe. Warto jeszcze na koniec dodać, że stale czynione są inwestycji w nowoczesny sprzęt.
Inwestycje te pozwalają na to, aby zapewniać pomoc nie tylko właścicielom samochodów osobowych. W razie zainteresowania szczegółami, skontaktuj się z nami możliwie jak najszybciej.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

E-mail: http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

Jak podejść do zadania przyciemniania szyb w naszym samochodzie? W bardzo prosty i łatwy sposób, a mianowicie zjawić się w AMS Car Design gdzie taka usługa zostanie zrealizowana w profesjonalny oraz p...