Katalog firm

OrtoGo

Aby zapewnić opiekę dla całej rodziny, począwszy od dziecka, skończywszy na seniorach, warto wybrać Centrum Medyczne Ortogo. Wielu specjalistów i doskonale wyposażone placówki, zapewnią doskonałą opiekę każdemu pacjentowi. W centrum pracują zarówno chirurdzy, ortopedzi, interniści, dermatolodzy, urolodzy jak i inni specjaliści.

Ortopeda dziecięcy

Problemy natury ortopedycznej u dzieci wymagają szybkiej interwencji doświadczonego specjalisty. Tylko wtedy można mieć pewność, że dana kontuzja lub inne dolegliwości dotyczące kości lub stawów nie zostawią śladów. Wiadomo, iż ortopeda dziecięcy Warszawa to specjalista, który jest pomocny w takich przypadkach. Jednakże nie zawsze można się do niego dostać przy korzystaniu z publicznej opieki zdrowotnej.
OrtoGo jest świetnym rozwiązaniem w takich okolicznościach. Jest to sieć placówek medycznych, które specjalizują się w ortopedii, włączając w to ortopedię dziecięcą. Funkcjonują zarówno w Warszawie, jak i w Płocku i znane są z tego, że zapewniają bardzo wysoki standard świadczonej pomocy medycznej. W OrtoGo wykonywanych jest też wiele zabiegów ortopedycznych, które są całkowicie niedostępne w innych placówkach medycznych w Polsce.
Zatem gdy ktoś poszukuje dobrego i doświadczonego ortopedy dziecięcego to na pewno powinien zapisać swoje dziecko do OrtoGo. To gwarancja opieki lekarskiej na najwyższym z możliwych poziomów.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520