Katalog firm

OrtoGo

Aby zapewnić opiekę dla całej rodziny, począwszy od dziecka, skończywszy na seniorach, warto wybrać Centrum Medyczne Ortogo. Wielu specjalistów i doskonale wyposażone placówki, zapewnią doskonałą opiekę każdemu pacjentowi. W centrum pracują zarówno chirurdzy, ortopedzi, interniści, dermatolodzy, urolodzy jak i inni specjaliści.

Fizjoterapia

Firma Ortogo oferuje szerokie wsparcie z zakresu fizjoterapii. Fizjoterapeuci Ortogo pomagają pacjentom odzyskać ruch, a także poprawiają jakość ich życia. Wykorzystują szereg technik przywracania funkcji u osób, które doznały urazu lub choroby, takiej jak udar lub uraz rdzenia kręgowego.
Obecnie fizjoterapia Warszawa Wola jest najczęściej stosowaną metodą leczenia urazów, bólu i niepełnosprawności. Obejmuje ćwiczenia, terapię manualną, akupunkturę, masaże, hydroterapię i inne techniki. Fizjoterapia wykorzystywana jest do wielu różnych celów, w tym: poprawy poziomu sprawności; zmniejszenie bólu; zwiększenie siły; zmniejszający się obrzęk; poprawa zakresu ruchu; i poprawa równowagi.
W Ortogo skupiamy się na przywróceniu i utrzymaniu funkcji układu mięśniowo-szkieletowego. Jest to leczenie, które ma na celu zmniejszenie bólu, zwiększenie sprawności fizycznej i poprawę jakości życia. Fizjoterapia istnieje od ponad 100 lat. W tym czasie fizjoterapeuci pomogli wielu osobom z ich kontuzjami i dolegliwościami. Zajmują się również zapobieganiem urazom poprzez edukację pacjentów, jak przede wszystkim zapobiegać urazom.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520