Katalog firm

Orthovision

Orthovision to specjalistyczna klinka zajmująca się usługi ortodontycznymi oraz stomatologicznymi. W ofercie znajdują się różnorodne zabiegi i diagnostyka gwarantowana przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów używających najwyższej jakości sprzętu. Oferta dedykowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Wybielanie zębów

OrthoVision to centrum ortodontyczno-stomatologiczne które działa w Warszawie. Na tle swojej licznej konkurencji wyróżnia się bardzo szeroką ofertę dostępnych tam specjalistów oraz zabiegów. Zabiegi te są możliwe do wykonania dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w który wyposażone jest OrthoVision.
Między innymi umożliwia to wykonywanie takich zabiegów jak wybielanie zębów. Jest to stosunkowo popularna usługa, która przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu daje bardzo trwałe i szybko widoczne efekty. W rękach doświadczonych stomatologów, którzy pracują w OrthoVision, każdy pacjent może mieć pewność, że płacąc za wybielanie zębów będzie bardzo zadowolony z efektów.
Dlatego też dla każdego kogo interesuje wybielanie zębów Warszawa Żoliborz jest miejscem z którego łatwo do OrthoVision. W OrthoVision wszyscy pacjenci mogą liczyć na opiekę na wysokim poziomie i duży wybór metod leczenia i dostępnych zabiegów. Wybielanie zębów nigdy nie było wykonywane lepiej niż to wygląda w nowoczesnych gabinetach OrthoVision.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364


Podobne firmy

Esthedent

Zwlekasz z wizytą u dentysty? Może znacznie lepszym posunięciem, jest docenienie możliwości jakie posiada gabinet stomatologii estetycznej EstheDent, który dba nie tylko o uśmiech swoich potencjalnych...