Katalog firm

Malaga

Planujesz zorganizować wesele, bankiet lub inne ważne wydarzenie w okolicach Łodzi? Zatem Malaga to coś więcej niż sala, która zapewne pomieści wszystkich gości czy też zostanie odpowiednio przystrojona i wyposażona, to doskonała wręcz lokalizacja a tym samym możliwość skorzystania z fachowej obsługi takich wydarzeń.

Sala konferencyjna

Wbrew temu co się wydaje, znalezienie miejsca w Łodzi gdzie odbyć może się konferencja, bankiet lub wesele, dodatkowo dysponującego odpowiednim zapleczem nie jest zadaniem prostym. Malaga oferuje nie tylko sale konferencyjne w Łodzi, lecz znacznie więcej a mianowicie chce nam pomóc w organizacji czy też czuwać nad kompleksową obsługą takiego właśnie wydarzenia.
Oczywiście zawsze sale konferencyjne jakie są tutaj dostępne, spełniają jasno określone standardy w kontekście ich stylistyki czy też niezbędnego wyposażenia. Bogate menu, to kolejny argument jaki przemawia na korzyść tego jakże atrakcyjnego i ciekawego miejsca, dlatego jeżeli sale konferencyjne w Łodzi są czymś czego poszukujemy to warto zapoznać się z powyższą ofertą.
W miejscu takim jak to dostępne na stronie naszej firmy http://www.malagasala.pl/konferencje/, każde wydarzenie czy impreza a nawet ślub zawsze przebiegają zgodnie z przeznaczeniem, a więc wedle oczekiwań osób jakie skorzystały z naszych usług. Dysponujemy również miejscami noclegowymi, z jakich ewentualni goście mogą w razie potrzeby skorzystać.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Karczma Bida to trzy wyjątkowe restauracje zlokalizowane w pobliżu popularnych tras drogowych: w Bogucinie (Warszawa-Lublin), Bolesławiu (Kraków-Katowice) oraz w Opolu (Opole-Wrocław). Oryginalny wyst...