Katalog firm

Malaga

Planujesz zorganizować wesele, bankiet lub inne ważne wydarzenie w okolicach Łodzi? Zatem Malaga to coś więcej niż sala, która zapewne pomieści wszystkich gości czy też zostanie odpowiednio przystrojona i wyposażona, to doskonała wręcz lokalizacja a tym samym możliwość skorzystania z fachowej obsługi takich wydarzeń.

Pokoje gościnne

W najbliższym czasie musisz zjawić się w Łodzi, ewentualnie z wielu innych powodów szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, nawet w kontekście kilkunastu osób? Wiedz jedno, Malaga zawsze dba aby noclegi w Łodzi które oferuje swoim potencjalnym klientom nie tylko spełniły jasno określone wymagania czy też prezentowały wysoki standard.
Oczywiście zawsze dokładamy wszelkich i niezbędnych starań, by były to noclegi Łódź zapewniające komfort i wygodę, dodatkowo gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przy tym usług. Dlatego jeżeli rzeczywiście zależy państwu na tym, aby noclegi w Łodzi z których zdecydujecie się skorzystać były idealnym miejscem, jakie na wielu płaszczyznach pozwoli wam na odpoczynek, to bez wątpienia nasza oferta skierowana jest właśnie do was.
Pewnie, że dysponujemy większą ilością miejsc noclegowych, z tego też powodu niejednokrotnie i bardzo często odpowiadamy za organizację imprez, wesel czy innych wydarzeń okolicznościowych w tym również bankietów oraz spotkań firmowych.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Zależy ci na miejscu, sali, czy też wszystkiemu co niezbędne do tego, aby można było zorganizować wesele w okolicach Łodzi? Dwór Artusa to coś więcej niż sala weselna czy kompleksowa obsługa, to coś c...