Katalog firm

Malaga

Planujesz zorganizować wesele, bankiet lub inne ważne wydarzenie w okolicach Łodzi? Zatem Malaga to coś więcej niż sala, która zapewne pomieści wszystkich gości czy też zostanie odpowiednio przystrojona i wyposażona, to doskonała wręcz lokalizacja a tym samym możliwość skorzystania z fachowej obsługi takich wydarzeń.

Imprezy firmowe

Malaga świadczy bezkonkurencyjne usługi związane z pomocą w organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń okolicznościowych oraz imprez firmowych, udostępniając swoim klientom w pełni funkcjonalną, stylową salę bankietową, która może pomieścić od 30 do 160 osób.
Sala bankietowa Malaga znajduje się w mieście Łodzi przy doskonale usytuowanej okolicy, gdzie otoczona jest zielenią, a dogodny parking ułatwi gościom rozlokowanie swoich samochodów. Imprezy firmowe organizowane w sali bankietowej cieszą się sporym zadowoleniem wśród klientów, które przekłada się na decyzję o stałej współpracy z firmą Malaga. Goście usytuowani są przy stołach okrągłych lub prostokątnych, a przestronność sali wraz z dużym parkietem tanecznym zachęca gości do aktywnej zabawy.
Klient wynajmujący salę pod imprezy firmowe Łódź ma zapewnioną obsługę cateringową, która gwarantuje wyśmienite dania przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni mających do dyspozycji doskonale wyposażoną kuchnię oraz najwyższej jakości produkty. Dodatkowo Malaga oddała do użytku pokoje noclegowe, dlatego wszyscy goście mogą bawić się bez ograniczeń.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Karczma Bida to trzy wyjątkowe restauracje zlokalizowane w pobliżu popularnych tras drogowych: w Bogucinie (Warszawa-Lublin), Bolesławiu (Kraków-Katowice) oraz w Opolu (Opole-Wrocław). Oryginalny wyst...