Katalog firm

Luxury Carpets

Dywany i wykładziny Luxury Carpets zmieniają wnętrza nie do poznania. Najmodniejsze wzornictwo dodaje niesamowitego uroku. Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego wyglądu Twojej podłogi i nadać jej nieco więcej charakteru. Nasze produkty sprawiają, że całe pomieszczenie wygląda spektakularnie. Niewielkim kosztem, z pomocą Luxury Carpets, zmieniasz przestrzenie wokół siebie.

Dywany wełniane

Wełna to niezwykle trwały i naturalny materiał. Dywany wełniane bardzo dobrze znoszą codzienne użytkowanie. Są bardzo odporne na zabrudzenia oraz dość łatwe w utrzymaniu w czystości. Wełna nie jest łatwopalna, jest więc bezpieczna w codziennym użytkowaniu. Z całą ofertą dywanów wełnianych zapoznasz się na stronie https://luxurycarpets.pl/.
Dywany z wełny długo zachowują swój pierwotny kształt, są bardzo sprężyste oraz wytrzymałe a przy tym bardzo miękkie i wygodne. Mają bardzo dobre właściwości wyciszające. Nadają się do większości pomieszczeń, nawet do łazienki czy kuchni. Dywany z wełny nie stwarzają warunków do rozwoju roztoczy dzięki temu, że nie gromadzą naskórka ani nie zawierają wilgoci w nadmiernej ilości. Mogą zatem być jednym z najlepszych wyborów dla alergików.
Pomieszczenie z wełnianym dywanem tworzy wrażenie elegancji oraz luksusu. Największą zaletą jest jego wysoka jakość wykonania. Podaruj swojej podłodze luksus w postaci naturalnego, pięknego dywanu. Niech twoje wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. Wysoka jakość oraz elegancki design naszych dywanów z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich klientów.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19/F02

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://luxurycarpets.pl/

E-mail: office@luxurycarpets.pl

Tel.: 503169696


Podobne firmy

Design Carpet

Już wiele osób, miało okazję przekonać się o tym, iż zakup z pozoru zwykłego dywanu niemal zawsze mija się z adekwatnym do tego założeniem. Mianowicie zapominamy o potrzebie dopasowania go i dostosowa...

Floor Planet

Dosyć często nie mamy pomysłu na to jaką wykładzinę zastosować we wnętrzach komercyjnych, handlowych czy typowo instytucjonalnych. Dlatego sklep FloorPlanet jest odpowiednim miejscem by znaleźć nie ty...