Katalog firm

La Toya

Branża odzieżowa w dzisiejszych czasach jest niezwykle rozwinięta. Co chwilę pojawiają się nowe firmy otwierające działalności związane z ubraniami, dlatego, aby wyróżnić się spośród konkurekcji musi się wyróżniać. Najlepiej jeśli ma w swojej ofercie szeroki zakres wyboru i każdy może z niej skorzystać. Jedną z nich jest La Toya, posiadająca wieloletnie doświadczenie w swojej branży.

Moda damska plus size

Jesteśmy firmą, która wciąż się rozwija i kocha to co robi. Efekty naszej pracy możemy podziwiać na zadowolonych twarzach naszych klientek, które wiedzą, że myślimy o każdej z nich indywidualnie. Dostosowaliśmy naszą ofertę do każdej kobiety, a szczególną uwagę skupiliśmy na odzież damska duże rozmiary producent, starając się, aby panie plus size znalazły ubrania stworzone i dopasowane specjalnie dla nich.
Firma La Toya jest producentem odzieży damskiej XXL, produkującym w pełni swoje produkty w Polsce. Możemy pochwalić się różnymi modelami sukienek modelujących lub wyszczuplających, eleganckimi fasonami spodni, pełniącymi wiele funkcji, a także bluzek i płaszczy dopasowanych do figury plus size. Oprócz zalet jakościowych, kobiety mają do wyboru szeroką gamę najmodniejszych modeli, podążającymi za aktualnymi trendami.
Jeśli w ofercie swojego sklepu z ubraniami potrzebujesz rozszerzonego pakietu mody damskiej plus size, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami na stroni hurtowny La Toya.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Już od dłuższego czasu nie możesz znaleźć dla siebie najlepszej sukni ślubnej, którą założysz w tym jakże szczególnym dla ciebie dniu? Salon sukien ślubnych Dorin na pewno pomoże ci w ich wyborze, jed...