Katalog firm

La Toya

Branża odzieżowa w dzisiejszych czasach jest niezwykle rozwinięta. Co chwilę pojawiają się nowe firmy otwierające działalności związane z ubraniami, dlatego, aby wyróżnić się spośród konkurekcji musi się wyróżniać. Najlepiej jeśli ma w swojej ofercie szeroki zakres wyboru i każdy może z niej skorzystać. Jedną z nich jest La Toya, posiadająca wieloletnie doświadczenie w swojej branży.

Płaszcze damskie

Wiele kobiet ceni sobie pewne źródło pochodzenia produktu , który zamierza kupić, dlatego firma La Toya ma w swojej ofercie wyłącznie polskie produkty, tworzone od początku do końca pod jego czujnym okiem. Zadowolenie klientek jest dla nas najważniejsze, toteż w każdej kwestii staramy się spełnić ich oczekiwania, a Ty nam zaufaj jako polski producent płaszczy damskich.
Jednym z naszych produktów, niezbędnym w okresie przejściowym jesiennym oraz wiosennym, a także chłodniejszym okresie zimowym jest płaszcz damski. Te pierwsze występują w przepięknych, pastelowych kolorach, a drugie są dodatkowo ocieplane lub całe stworzone wyłącznie ze sztucznego futra. Zarówno te wiosenne jak i zimowe są klasycznymi, ponadczasowymi modelami. Są one niezwykle eleganckie i dodające kobiecie szyku.
Jak informuje producent płaszczy damskich, są one tworzone dla kobiet także w rozmiarze XXL, w równie modnych fasonach i kolorach oraz dla klientem w każdym wieku, tych młodych, ale również tych bardziej dojrzałych. Ceny są hurtowe i przyjazne klientom oraz sklepom stacjonarnym i butikom, do których skierowana jest oferta producenta.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Już od dłuższego czasu nie możesz znaleźć dla siebie najlepszej sukni ślubnej, którą założysz w tym jakże szczególnym dla ciebie dniu? Salon sukien ślubnych Dorin na pewno pomoże ci w ich wyborze, jed...