Katalog firm

La Toya

Branża odzieżowa w dzisiejszych czasach jest niezwykle rozwinięta. Co chwilę pojawiają się nowe firmy otwierające działalności związane z ubraniami, dlatego, aby wyróżnić się spośród konkurekcji musi się wyróżniać. Najlepiej jeśli ma w swojej ofercie szeroki zakres wyboru i każdy może z niej skorzystać. Jedną z nich jest La Toya, posiadająca wieloletnie doświadczenie w swojej branży.

Odzież wierzchnia

Wybór odzieży wierzchniej to ważna sprawa w stworzeniu idealnej stylizacji każdego dnia. Musi być funkcjonalny i pasować do wielu rzeczy z naszej garderoby. Idealnie dobrany do figury użytkowniczki oraz wykonany z wysokiej jakości materiałów posłuży nam na długo, cały czas wyglądając na nas świetnie.
Jako producent płaszczy damskich, w ofercie firmy La Toya posiadamy wiele różnorodnych modeli odzieży wierzchniej, dostosowanej do każdej pogody i w przepięknych kolorach. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie https://hurtownia.la-toya.pl/plaszcze.
Wiosenna kolekcja prezentuje się pastelowymi barwami, które działają na samopoczucie klientki, w tej cudownej porze roku. Na zimę oferujemy ocieplane modele, niezwykle ciepłe i miłe w dotyku oraz futerka ze skóry sztucznej, najmodniejsze w ostatnim sezonie.
Oprócz płaszczyków posiadamy krótsze kurtki w typie ramoneski, dla kobiet lubiących bardziej odważne stylizacje. Mamy na uwadze klientki w każdym wieku, bo rozumiemy, że potrzeby młodej dziewczyny różnią się od tych dojrzałej kobiety. Także w kwestii rozmiaru dla każdej pani znajdzie się idealnie skrojona odzież wierzchnia. Głównie stawiamy na proste wzory, które są uniwersalne i ponadczasowe. Takie też najczęściej są uwielbiane przez nasze klientki.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

Dorin

Już od dłuższego czasu nie możesz znaleźć dla siebie najlepszej sukni ślubnej, którą założysz w tym jakże szczególnym dla ciebie dniu? Salon sukien ślubnych Dorin na pewno pomoże ci w ich wyborze, jed...