Katalog firm

Katan

Usługi rachunkowe, usługi księgowe, obsługa kadrowo - płacowa. Zapraszamy do biura rachunkowego Katan, które zatrudnia najlepszych specjalistów. Zapewniamy Wam również kompleksowe usługi doradcze w zakresie finansowym. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli jesteście zainteresowani współpracą.

Usługi księgowe

Katan to wiarygodny partner biznesowy, który zapewnia swoim klientom fachową obsługę ściśle związaną z księgowością i rachunkowością. Nasze biuro rachunkowe Pruszków proponuje swoje usługi przede wszystkim do firm - zarówno działających na rynku lokalnym, jak i tych prowadzących swoją działalność na terenie całej Polski, Unii Europejskiej czy nawet świata.
Biuro to na przestrzeni lat zdobywało doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami - pozwoliło jej to szybko rozrosnąć się. Jest teraz w stanie obsługiwać zarówno najmniejsze firmy (w tym jednoosobowe działalności gospodarcze), jak i te ogromne, które wymagają rozliczania kilku tysięcy dokumentów miesięcznie. Firma działa w sposób profesjonalny i fachowy, zawsze dbając o to, by klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług.
Niezależnie od tego, czy w danym momencie potrzebuje bieżącej pomocy w księgowaniu dokumentów, czy też zgłasza się o poradę związaną z rachunkowością, bądź też potrzebuje pomocy z kontaktem z wszelkiej maści Urzędami, Krajowym Rejestrem Sądowym czy innymi instytucjami tego typu.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to miejsce, gdzie już dzisiaj warto zajrzeć. To ludzie, którym możecie śmiało zaufać, jeżeli chodzi o ubezpieczenia majątkowe, dla firm, komunikacyjne i na życie. Zanim przedstawimy Wam...

Abaco

Firma ABACO od 10 lat nieprzerwanie świadczy usługi księgowe dla łódzkich firm i klientów indywidualnych. Jej szeroka oferta obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie kadr i płac oraz k...