Katalog firm

Katan

Usługi rachunkowe, usługi księgowe, obsługa kadrowo - płacowa. Zapraszamy do biura rachunkowego Katan, które zatrudnia najlepszych specjalistów. Zapewniamy Wam również kompleksowe usługi doradcze w zakresie finansowym. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli jesteście zainteresowani współpracą.

Rozliczanie podatków

Biuro rachunkowe jest miejscem do którego trafiają różni ludzie. Można tam spotkać między innymi osoby prywatne, które potrzebują wsparcia przy rozliczeniach z Urzędem Skarbowym, jak i właścicieli niewielkich firm, którzy nie posiadają swojej własnej księgowej na etacie. W zależności od tego z jakiego biura ktoś korzysta, może liczyć na mniej lub bardziej profesjonalną obsługę. Jeżeli zatem komuś zależy na tym aby korzystać z najlepszego biura z możliwych to na pewno powinien trafić do biura KATAN posiadającego swoją siedzibę w Grodzisku Mazowieckim.
Biuro rachunkowe KATAN zostało założone już w 2000 roku. Ma zatem imponująco długi staż na rynku polskim. W obecnej formie działa poprzez sieć placówek, położonych w niewielkich miastach, ale ulegających szybkiemu rozwojowi. Biuro KATAN cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów, których zachęcają atrakcyjne ceny i dobrze rozbudowana oferta świadczonych usług.
Każdy kto potrzebuje pomocy księgowego na pewno powinien trafić do takiego biura rachunkowego jak KATAN. To gwarancja profesjonalizmu. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć bezpośrednio na naszej stronie http://www.katan.pl/biuro-rachunkowe-grodzisk-mazowiecki/.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Abaco

Firma ABACO od 10 lat nieprzerwanie świadczy usługi księgowe dla łódzkich firm i klientów indywidualnych. Jej szeroka oferta obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie kadr i płac oraz k...

iUbezpieczenia

iUbezpieczenia to miejsce, gdzie już dzisiaj warto zajrzeć. To ludzie, którym możecie śmiało zaufać, jeżeli chodzi o ubezpieczenia majątkowe, dla firm, komunikacyjne i na życie. Zanim przedstawimy Wam...