Katalog firm

Jawo

Jawo to firma z tradycją. Działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w ręcznej produkcji wysokiej jakości mrożonek. Oferuje pierogi na słodko i wytrawnie, uszka i knedle, a także naleśniki, krokiety i inne dania do podgrzania. Szeroki asortyment obejmuje również kluski śląskie i inne produkty bezglutenowe.

Pierogi mrożone

Jesteś na co dzień bardzo zapracowaną osobą? Nie masz czasu na siedzenie w kuchni? Nic nie szkodzi. Jawo jest w stanie pomóc i rozwiązać Twój problem już dziś. W naszej ofercie znajdziesz pierogi mrożone w aż pięciu smakach! Lubisz takie, w których wnętrzu znajdziesz truskawki? Ich słodycz zamknięta w dobrze skomponowanym cieśnie wzbije Twoje kubki smakowe na wyżyny.
Dzięki pierogom z serem lub ruskim wrócisz pamięcią do domowych potraw, które znasz z czasów swojego dzieciństwa. Znajdą one zastosowanie zarówno podczas zwykłych codziennych obiadów, jak również na niedzielne spotkania czy choćby liczne większe święta. Dla specjalnych koneserów smaku, mamy ofertę również z mięsem. Dzięki szerokiej gamie, jaką oferuje Jawo, możesz znaleźć swój ulubiony smak w bardzo dobrej cenie.
Dodatkowo wysoka jakość produktu sprawi, że poczujesz się jak na domowym obiedzie przygotowanym przez babcię. Odpowiednia metoda mrożenia sprawia, że nasze produkty nie tracą smaku, a tym samym zachowują świeżość na dłużej.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Żywność w słoikach to nowy trend, który od kilku lat zyskuje na popularności. Zgodnie z tym trendem żywność jest umieszczana w słoikach i zamykana, aby zachować jej świeżość i smak. Istnieje wiele kor...