Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Wiele osób po powrocie z detoksu lub odwyku, zastanawia się gdzie może jeszcze uzyskać pomoc w walce z uzależnieniem, z jakim niestety będą się zmagać do końca życia. Centrum Psychoterapii Harmonia we Wrocławiu to nie tylko miejsce które czeka na takie właśnie osoby, lecz przede wszystkim możliwość uzyskania pomocy której najzwyczajniej oczekują.

Psychoterapia młodzieży

Młodzież w dzisiejszych czasach niestety ukrywa swoje lęki, zmartwienia a nawet poważniejsze problemy, dlatego Centrum Psychoterapii Harmonia stara się zawsze do nich nie tylko dotrzeć, lecz najzwyczajniej pomóc. Oczywiście psychoterapia młodzieży we Wrocławiu to nie cykl zwykłych spotkań, ale czegoś ważniejszego a mianowicie dążenia do tego by dotrzeć do danej osoby w tej sytuacji nader młodej oraz poznać jej sytuację z odpowiedniej do tego perspektywy.
Dzięki temu, iż zastosowana zostanie psychoterapia młodzieży we Wrocławiu wiele osób będzie miało w końcu okazję by podzielić się swoim problemem ewentualnie radzić sobie z nałogami czy też uzależnieniami w jakie najzwyczajniej wpadły. Z tego też powodu należy uświadomić sobie jak ważna może być nie tylko psychoterapia młodzieży Wrocław lecz kiedy uczestniczenie w niej ma uzasadnione do tego podstawy.
Właśnie ona może nie tylko być pomocną koncepcją oraz opcją w przypadku naszego dziecka, lecz przede wszystkim sprawić iż nauczy się ono na swój sposób radzić z pewnymi problemami czy sytuacjami które wystąpią w jego życiu.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Leczenie nerwicy, depresji cy uzależnień również u ludzi młodych, zakłada zastosowanie możliwości psychoterapia, która ma wiele w tym aspekcie do zaoferowania. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej...