Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Wiele osób po powrocie z detoksu lub odwyku, zastanawia się gdzie może jeszcze uzyskać pomoc w walce z uzależnieniem, z jakim niestety będą się zmagać do końca życia. Centrum Psychoterapii Harmonia we Wrocławiu to nie tylko miejsce które czeka na takie właśnie osoby, lecz przede wszystkim możliwość uzyskania pomocy której najzwyczajniej oczekują.

Leczenie alkoholizmu

Z alkoholizmem stara się zmierzyć bardzo wiele osób, niestety samotna walka najczęściej kończy się porażką oraz powrotem do nałogu. Dlatego Centrum Psychoterapii Harmonia to miejsce w którym można kontynuować leczenie alkoholizmu we Wrocławiu a przede wszystkim uzyskać pewne wsparcie jakie może okazać się nader przydatne.
Pewnie, że leczenie alkoholizmu we Wrocławiu wraz z psychoterapeutą to szansa by zrozumieć wagę problemu a tym samym zastanowić się co można zrobić aby do picia już nigdy nie wrócić. Oczywiście psychoterapia grupowa lub indywidualna to kolejne zagadnienie o którym w tej sytuacji trzeba wspomnieć, wszystko to sprawia iż leczenie alkoholizmu Wrocław jest znacznie skuteczniejsze a przy tym daje duże szanse na życie w całkowitej abstynencji i trzeźwości.
Z tego też powodu warto przeanalizować wszystkie argumenty, dla których powyższe miejsce jest tym, do którego każdy posiadający problemy z alkoholem powinien się najzwyczajniej w świecie zjawić, jednocześnie co za tym idzie skorzystać z pomocy specjalistów i fachowców.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Leczenie nerwicy, depresji cy uzależnień również u ludzi młodych, zakłada zastosowanie możliwości psychoterapia, która ma wiele w tym aspekcie do zaoferowania. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej...