Katalog firm

Floor Planet

Dosyć często nie mamy pomysłu na to jaką wykładzinę zastosować we wnętrzach komercyjnych, handlowych czy typowo instytucjonalnych. Dlatego sklep FloorPlanet jest odpowiednim miejscem by znaleźć nie tylko wykładzinę odpowiednią pod względem jej właściwości ale zwłaszcza nader atrakcyjnego oraz oryginalnego wykonania.

Wykładziny PCV

Wykończenie naszej podłogi, zwłaszcza w miejscu gdzie już ona istnieje zakłada niemal zawsze zastosowanie odpowiedniego dywanu, paneli lub wykładziny PCV jakie w ostatnim czasie cieszą się coraz większym uznaniem. Oczywiście jest to efektem jej specyficznych właściwości czy też wyglądu, jaki de facto przypada nam do gustu, wykładziny PCV doskonale odnajdują się w przestrzeniach typowo instytucjonalnych lub obiektowych.
Warto więc ocenić je przez pryzmat tego jak się prezentują oraz jednocześnie co nam oferują w aspekcie ich użytkowania, dodatkowo przeanalizować walory użytkowe które de facto sprawią, iż takie wykładziny PCV będziemy chcieli zastosować. FloorPlanet to sklep jaki de facto chce nas zachęcić do tego, aby nie tylko zapoznać się ale również skorzystać z jego oferty, to dystrybutor markowych i oryginalnych dywanów oraz wykładzin.
Znajdziemy tutaj nie tylko najlepsze pod względem wykonania, lecz oryginalne i różnorodne wykładziny jakich eksploatacja czy zastosowanie ma jak najbardziej uzasadnione podstawy.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Design Carpet

Już wiele osób, miało okazję przekonać się o tym, iż zakup z pozoru zwykłego dywanu niemal zawsze mija się z adekwatnym do tego założeniem. Mianowicie zapominamy o potrzebie dopasowania go i dostosowa...

Luxury Carpets

Dywany i wykładziny Luxury Carpets zmieniają wnętrza nie do poznania. Najmodniejsze wzornictwo dodaje niesamowitego uroku. Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego wyglądu Twojej podłogi i nadać jej n...