Katalog firm

Floor Planet

Dosyć często nie mamy pomysłu na to jaką wykładzinę zastosować we wnętrzach komercyjnych, handlowych czy typowo instytucjonalnych. Dlatego sklep FloorPlanet jest odpowiednim miejscem by znaleźć nie tylko wykładzinę odpowiednią pod względem jej właściwości ale zwłaszcza nader atrakcyjnego oraz oryginalnego wykonania.

Wykładziny dywanowe

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży różnorodnych wykładzin, paneli i chemii budowlanej. W bogatej ofercie znaleźć można między innymi wykładziny dywanowe, wykładziny PCV, wylewki samopoziomujące a także płytki dywanowe. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu cechuje je bardzo wysoka jakość, trwałość, wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia.
Strona internetowa sklepu jest bardzo przejrzysta i czytelna. Wszystkie produkty podzielone są na kategorie. W zakładce promocje znaleźć można wiele produktów w mocno obniżonych cenach. W przypadku pytań z biurem firmy można kontaktować się telefonicznie bądź poprzez wiadomość mailową.
Zespół firmy składa się z doświadczonych specjalistów, którzy służą radą w czasie doboru odpowiednich produktów. Ceny są bardzo przystępne a czas realizacji każdego zamówienia wynosi zaledwie kilka dni. Każdy oferowany produkt jest dokładnie opisany, co znacząco ułatwia podjecie właściwej decyzji podczas zakupów.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Design Carpet

Już wiele osób, miało okazję przekonać się o tym, iż zakup z pozoru zwykłego dywanu niemal zawsze mija się z adekwatnym do tego założeniem. Mianowicie zapominamy o potrzebie dopasowania go i dostosowa...

Luxury Carpets

Dywany i wykładziny Luxury Carpets zmieniają wnętrza nie do poznania. Najmodniejsze wzornictwo dodaje niesamowitego uroku. Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego wyglądu Twojej podłogi i nadać jej n...