Katalog firm

Dwór Artusa

Zależy ci na miejscu, sali, czy też wszystkiemu co niezbędne do tego, aby można było zorganizować wesele w okolicach Łodzi? Dwór Artusa to coś więcej niż sala weselna czy kompleksowa obsługa, to coś co zapewne spełni nasze wszystkie oczekiwania i wymagania, w kontekście idealnej lokalizacji w której zorganizowanie wesela niesie za sobą wiele korzyści.

Przyjęcia weselne

Już od dłuższego czasu, rozglądasz się po Łodzi aby znaleźć miejsce gdzie zdecydujesz się zorganizować i przygotować swój ślub? Oczywiście niech odbędzie się ono tam, gdzie rzeczywiście wszystko przypadnie nam do gustu, dwór Artusa jest tego nie tylko doskonałym przykładem ale koncepcją oraz opcją nad wyraz ciekawą i interesującą.
Pewnie, iż zawsze wesele w Łodzi jakie odbywa się tutaj, jest czymś nad wyraz prestiżowym, oryginalnym oraz ciekawym, niejednokrotnie niezapomnianym wręcz przeżyciem. Dlatego niech dla kogoś kto planuje aktualnie wesele Łódź wspomniana powyżej lokalizacja będzie tą, którą nie tylko doceni lecz rozważy w kontekście jasno określonych działań.
Skorzystajmy z możliwości jakie generuje wspomniany dwór, a tym samym zapoznajmy się z całą jego ofertą, zakresem usług czy najzwyczajniej w świecie tego co ma nam do zaoferowania. Może to właśnie tutaj, znajdziemy i odnajdziemy to czego najzwyczajniej potrzebujemy oraz oczekujemy, tym samym zorganizujemy nasze wymarzone czy niezapomniane wesele.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205


Podobne firmy

Malaga

Planujesz zorganizować wesele, bankiet lub inne ważne wydarzenie w okolicach Łodzi? Zatem Malaga to coś więcej niż sala, która zapewne pomieści wszystkich gości czy też zostanie odpowiednio przystrojo...