Katalog firm

Design Carpet

Już wiele osób, miało okazję przekonać się o tym, iż zakup z pozoru zwykłego dywanu niemal zawsze mija się z adekwatnym do tego założeniem. Mianowicie zapominamy o potrzebie dopasowania go i dostosowania na niejednej do tego płaszczyźnie, a tym samym skorzystania z oferty takiego sklepu z dywanami jak nasz, gdzie na pewno znajdziemy najbardziej odpowiedni.

Dywany ekskluzywne

W niezwykle dużej konkurencji na rynku polskim nasza firma znalazła dla siebie miejsce i od lat oferuje wymagającym klientom dywany ekskluzywne, nowoczesne, dziecięce oraz skórzane najwyższej jakości. Niejednokrotnie są to dywany tkane ręcznie. Taką cechą charakteryzują się szczególnie dywany ekskluzywne, których nazwa świadczy o tym, że ich sposób i jakość wykonania są w stanie zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta.
Wytwarzane są one z naturalnej wełny nowozelandzkiej, której miękkość i delikatność wpływają na wyjątkowość utkanych z nich dywanów. Kolejną bardzo ważną cechą w procesie wyboru dywanu jest jego rozmiar, długość włosia oraz co najważniejsze desing. W tej kwestii ufamy producentom, których dywany sprzedajemy.
Wzornictwo jest bardzo wyszukane i są to elementy sztuki nowoczesnej o delikatnych zrównoważonych kolorach, czy też wzornictwo zaczerpnięte z twórczości And'ego Warhola. Dzięki nas mieszkanie lub dom może stać się miejscem wyjątkowym o wyszukanym smaku i stylu. Szeroka oferta proponowanych przez naszą firmę dywanów ekskluzywnych znajduje się na stronie https://www.designcarpet.pl/pl/Products/349/Cat/luksusowe.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://www.designcarpet.pl/

E-mail: office@designcarpet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Luxury Carpets

Dywany i wykładziny Luxury Carpets zmieniają wnętrza nie do poznania. Najmodniejsze wzornictwo dodaje niesamowitego uroku. Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego wyglądu Twojej podłogi i nadać jej n...

Floor Planet

Dosyć często nie mamy pomysłu na to jaką wykładzinę zastosować we wnętrzach komercyjnych, handlowych czy typowo instytucjonalnych. Dlatego sklep FloorPlanet jest odpowiednim miejscem by znaleźć nie ty...