Katalog firm

Design Carpet

Już wiele osób, miało okazję przekonać się o tym, iż zakup z pozoru zwykłego dywanu niemal zawsze mija się z adekwatnym do tego założeniem. Mianowicie zapominamy o potrzebie dopasowania go i dostosowania na niejednej do tego płaszczyźnie, a tym samym skorzystania z oferty takiego sklepu z dywanami jak nasz, gdzie na pewno znajdziemy najbardziej odpowiedni.

Dywany do salonu

Wystrój mieszkania odzwierciedla w pewnym stopniu charakter właściciela. Każdy chce czuć się dobrze w swoich własnym małym królestwie. Niewątpliwie największe znaczenie ma kolor ścian, rodzaj użytych do aranżacji mebli oraz podłogi. Aby nie pozostawiać "gołego" parkietu nader często wykorzystuje się wykładziny i dywany.
Ma to nie tylko nadać odpowiednich walorów estetycznych, ale także zapewnić wygodę i komfort użytkownikom pomieszczenia. Oferowane przez nasz sklep dywany do salonu znakomicie ozdobią każdą podłogę. Posiadamy szeroką gamę produktów w najróżniejszych wzorach i kolorach. Niezależnie od wyglądu, wszystkie nasze dywany są równie łatwe w utrzymaniu i odporne na ścieranie. Do salonu proponujemy dywany o gładkiej teksturze w stonowanej kolorystyce.
Modele, które posiadamy w katalogu sprawią, że ponure wnętrze pokoju stanie się przytulne. Jako że to właśnie w salonie zazwyczaj przyjmujemy gości, to pomieszczenie powinno stać się wizytówką domu. Wybierz produkty z Designe Carpet i zaskocz swoich znajomych oryginalnymi dodatkami!

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://www.designcarpet.pl/

E-mail: office@designcarpet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Floor Planet

Dosyć często nie mamy pomysłu na to jaką wykładzinę zastosować we wnętrzach komercyjnych, handlowych czy typowo instytucjonalnych. Dlatego sklep FloorPlanet jest odpowiednim miejscem by znaleźć nie ty...

Luxury Carpets

Dywany i wykładziny Luxury Carpets zmieniają wnętrza nie do poznania. Najmodniejsze wzornictwo dodaje niesamowitego uroku. Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego wyglądu Twojej podłogi i nadać jej n...