Katalog firm

Design Carpet

Już wiele osób, miało okazję przekonać się o tym, iż zakup z pozoru zwykłego dywanu niemal zawsze mija się z adekwatnym do tego założeniem. Mianowicie zapominamy o potrzebie dopasowania go i dostosowania na niejednej do tego płaszczyźnie, a tym samym skorzystania z oferty takiego sklepu z dywanami jak nasz, gdzie na pewno znajdziemy najbardziej odpowiedni.

Dywany dla dzieci

Rodzice pragną jak najlepiej urządzić pokoik dziecięcy. Zależy im przede wszystkim na wygodzie i bezpieczeństwie ich pociechy. Stąd raczej nie spotkamy się z zabawkami dla maluchów, które posiadają wiele drobnych elementów, natomiast zabezpieczające przed wypadnięciem dziecka z łóżeczka kojce są normalnym widokiem.
Aby raczkujący maluszek mógł swobodnie eksplorować przestrzeń w pokoju, podłoga powinna być odpowiednio przygotowana. Proponowane przez nasz sklep dywany dla dzieci są bardzo praktyczne, ponieważ malce uwielbiają bawić się na wszelkiego rodzaju wykładzinach. Miękkie dywaniki są przyjemne w dotyku i z tego względu przypadają do gusty dzieciom.
Tego typu produkt nie tylko posiada wiele zalet praktycznych, lecz dodaje niebagatelnych walorów estetycznych pokoikowi. Kolorowe dywany ozdobione interesującymi wzorkami rozbudzają ciekawość malca. Oferowane przez naszą firmę produkty nie tylko świetnie się prezentują jeśli chodzi o wygląd, ale także zostały wykonane z wysokiej jakości, łatwych w czyszczeniu materiałów.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

https://www.designcarpet.pl/

E-mail: office@designcarpet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

Floor Planet

Dosyć często nie mamy pomysłu na to jaką wykładzinę zastosować we wnętrzach komercyjnych, handlowych czy typowo instytucjonalnych. Dlatego sklep FloorPlanet jest odpowiednim miejscem by znaleźć nie ty...

Luxury Carpets

Dywany i wykładziny Luxury Carpets zmieniają wnętrza nie do poznania. Najmodniejsze wzornictwo dodaje niesamowitego uroku. Warto pomyśleć o zmianie dotychczasowego wyglądu Twojej podłogi i nadać jej n...