Katalog firm

Chill Inn

Chill Inn to prywatny akademik, który został założony w samym centrum Łodzi. Zapewnia pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe. W akademiku dostępna jest pralnia i suszarnia, a także otwarty taras. Bliskość do uczelni ułatwia codzienne życie studencie. To zatem doskonały wybór dla każdego studenta z Łodzi.

Prywatny akademik

Nawet najbardziej budżetowe mieszkanie powinno być wygodne. Chociaż poziom wymagań dotyczących wygody każdego z nich jest inny, podstawowe kryteria jego oceny są w przybliżeniu takie same.
Aby ocenić prywatny akademik Łódź, zaleca się sprawdzenie go osobiście. W niektórych przypadkach będziesz mile zaskoczony dodatkowymi udogodnieniami i usługami. Na przykład w akademikach sieci Chill Inn goście mają dostęp do pralni i WiFi. Możesz dowiedzieć się o dostępności miejsc w jednej z takich instytucji za pomocą telefonów kontaktowych.
Nasza firma jest właścicielem budynku. Wynajmujemy akademiki dla pracowników bez pośredników, więc nie ma prowizji i nieuzasadnionych nadpłat. Na stronie podane są aktualne ceny. W zależności od poziomu komfortu i odległości od metra można wynająć Akademik. Podobne ceny należą do najniższych na rynku. Nasze warunki pozwalają na zakwaterowanie pracowników, którzy nie mają możliwości płacenia więcej za wynajem mieszkania. Ten czynnik jest istotny dla każdego, kto chce zapewnić sobie legalny pobyt.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Firma działa na rynku polskim od wielu lat i nieustannie dbamy o właściwe zarządzanie powierzonymi nieruchomościami zarówno prywatnymi, jak i komercyjnymi czy wspólnotami mieszkaniowymi. Piotr Michals...

Business Centre

Firma Centrum Biznesu zapewnia wynajem lokali biurowych, położonych w samym centrów miasta Łódź. Owa lokalizacja bardzo fajnie sprawdzi się dla firm bez względu na ich wielkość, pragnących mieć swoją...