Katalog firm

Business Centre

Firma Centrum Biznesu zapewnia wynajem lokali biurowych, położonych w samym centrów miasta Łódź. Owa lokalizacja bardzo fajnie sprawdzi się dla firm bez względu na ich wielkość, pragnących mieć swoją siedzibę w bardzo prestiżowym i wygodnym miejscu dla wszystkich zainteresowanych ich usługami osób i innych firm.

Wynajem biura

Wynajem pomieszczeń biurowych w Łodzi wbrew pozorom wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Jeżeli od dłuższego czasu poszukują Państwo nowoczesnego biura z prawdziwego zdarzenia, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę i zapoznajcie się z najnowsza ofertą.
Oferta, jaką jest wynajem biur Łódź to najlepszy wybór dla tych firm, które z przyczyn finansowych nie mogą pozwolić sobie na zakup własnego lokalu. Nasze biura wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Modne i stylowe biuro to najprostszy sposób, aby zbudować pozytywny wizerunek swojej marki i przyciągnąć do siebie wielu potencjalnych klientów.
Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze na jakie biuro się zdecydować to służymy profesjonalnym doradztwem. Tylko u nas znajdą Państwo wysokiej klasy lokale o powierzchni od 50 m2 do około 550 m2. Skontaktujcie się z nami jeszcze dziś i jak najszybciej dołączcie do grona zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Firma działa na rynku polskim od wielu lat i nieustannie dbamy o właściwe zarządzanie powierzonymi nieruchomościami zarówno prywatnymi, jak i komercyjnymi czy wspólnotami mieszkaniowymi. Piotr Michals...

Chill Inn

Chill Inn to prywatny akademik, który został założony w samym centrum Łodzi. Zapewnia pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe. W akademiku dostępna jest pralnia i suszarnia, a także otwarty tara...