Katalog firm

Business Centre

Firma Centrum Biznesu zapewnia wynajem lokali biurowych, położonych w samym centrów miasta Łódź. Owa lokalizacja bardzo fajnie sprawdzi się dla firm bez względu na ich wielkość, pragnących mieć swoją siedzibę w bardzo prestiżowym i wygodnym miejscu dla wszystkich zainteresowanych ich usługami osób i innych firm.

Lokale na wynajem

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca dla biura, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z informacjami, które udostępnione są na naszej stronie. Tak się składa, że nasza firma proponuje lokale do wynajęcia Łódź. Co więcej, nie są to lokale do wynajęcia Łódź, które można określić mianem przeciętnych. Klienci są dla nas najważniejsi.
Co do szczegółów, oferta dotyczy najnowocześniejszych standardów i rozwiązać technicznych odpowiednich dla biurowców klasy A. Naturalnie wiadomo, że istotne znaczenie ma również lokalizacja. Patrząc pod kątem lokalizacji, również nie ma powodów do narzekań. Wystarczy powiedzieć, że nasza działalność zlokalizowana jest w samym centrum Łodzi. Dobrze jeszcze dodać, że oznacza to bezpośrednie sąsiedztwo głównego dworca kolejowego Łódź Fabryczna oraz Teatru Wielkiego, Uniwersytetu Łódzkiego i Filharmonii.
Cały czas są jednak jakieś wątpliwości? Jeżeli tak, najlepszym rozwiązaniem jest szczegółowe zapoznanie się z informacjami udostępnionymi na naszej stronie (dzięki temu wszystko powinno być zrozumiałe).

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Firma działa na rynku polskim od wielu lat i nieustannie dbamy o właściwe zarządzanie powierzonymi nieruchomościami zarówno prywatnymi, jak i komercyjnymi czy wspólnotami mieszkaniowymi. Piotr Michals...

Chill Inn

Chill Inn to prywatny akademik, który został założony w samym centrum Łodzi. Zapewnia pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe. W akademiku dostępna jest pralnia i suszarnia, a także otwarty tara...