Katalog firm

Business Centre

Firma Centrum Biznesu zapewnia wynajem lokali biurowych, położonych w samym centrów miasta Łódź. Owa lokalizacja bardzo fajnie sprawdzi się dla firm bez względu na ich wielkość, pragnących mieć swoją siedzibę w bardzo prestiżowym i wygodnym miejscu dla wszystkich zainteresowanych ich usługami osób i innych firm.

Lokale biurowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, chcących działać na terenie Łodzi, proponujemy wysokiej klasy, nowoczesne biura do wynajęcia Łódź, w samym centrum miasta. Stawiamy na wygodę, wysoką jakość, bezpieczeństwo, wszechstronność oraz prestiż, jaki daje wspomniana lokalizacja.
Proponujemy powierzchnie biurowe różnej wielkości, dzięki czemu mogą z nich skorzystać zarówno firmy niewielkie, jak i zatrudniające nieco większy zespół pracowników. Gwarantujemy też pełne bezpieczeństwo. Proponowane przez nas biura znajdują się w chronionych i monitorowanych budynkach. Jako że działamy na rynku już od jakiegoś czasu, coraz łatwiej nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, a nawet szybko je odgadywać. Idziemy tez z duchem czasu, śledzimy wszelkie nowości, które mogą przydać się w biurach, a nawet stają się nieodzowne.
Zawsze proponujemy najlepsze możliwe rozwiązania dla konkretnej firmy szukającej biura do wynajęcia. Każda z nich traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby w ramach lokalu biurowego otrzymała dokładnie to, czego potrzebuje do prowadzenia działalności.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155


Podobne firmy

Chill Inn

Chill Inn to prywatny akademik, który został założony w samym centrum Łodzi. Zapewnia pokoje zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe. W akademiku dostępna jest pralnia i suszarnia, a także otwarty tara...

Zarządca Piotr Michalski

Firma działa na rynku polskim od wielu lat i nieustannie dbamy o właściwe zarządzanie powierzonymi nieruchomościami zarówno prywatnymi, jak i komercyjnymi czy wspólnotami mieszkaniowymi. Piotr Michals...