Katalog firm

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

AOK to Akademicki Ośrodek Kształcenia, gdzie zapraszamy wszystkich przyszłych maturzystów. Jeżeli chcecie, żeby Wasze dziecko z dobrą lokatą zdało egzamin maturalny, to pozwólcie mu się dobrze przygotować. Na pewno umożliwią mu to kursy, które znajdziecie w ofercie naszego ośrodka edukacyjnego. Zapraszamy.

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin Ósmoklasisty jest pierwszym ważnym egzaminem w życiu ucznia, ponieważ to od niego zależy, w jakim kierunku pójdzie dalsza życiowa droga. Warto się do niego przygotować jak najlepiej, aby zdać egzamin ósmoklasisty spokojnie i bez zbędnego stresu, który będzie ograniczał logiczne myślenie. Dowiedz się więcej na stronie http://www.aok-kursymaturalne.pl/egzamin-osmoklasisty/.
Z pomocą w nauce do egzaminu ósmoklasisty przychodzi Akademicki Ośrodek Kształcenia w Łodzi, który oferuje kursy semestralne i kursy roczne, przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. W ofercie AOK można znaleźć kursy w trybie tradycyjnym i online z języka angielskiego, matematyki i języka polskiego. Wszystkie kursy prowadzone są na wysokim poziomie dzięki odpowiednio wybranej kadrze dydaktycznej, w której skład wchodzą nauczyciele dyplomowani i mianowani z uprawnieniami egzaminatorskimi oraz nauczyciele akademiccy.
Zaletą kursów AOK jest praca w małych grupach oraz materiały dydaktyczne, które są zapewnione w cenie kursu, dzięki czemu uczniowie łatwiej przyswajają wiedzę, bo owocuje wyższymi wynikami na egzaminie ósmoklasisty.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://www.aok-kursymaturalne.pl/

E-mail: sekretariat@aok-kursymaturalne.pl

Tel.: 791991109